Milli Beka Hareketi Derneği, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini ‘Kabe fotoğrafı’ soruşturması üzerinden tehditler savurdu.

“Kabe fotoğrafının yere serildiği” iddiası sonrası bir kez daha iktidarın hedefine oturan Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine Milli Beka Hareketi Derneği’nden de açık tehdit geldi.
Derneğin genel başkanı Murat Şahin, “halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçlamasıyla gözaltına alınıp tutuklanan öğrencilerle dayanışma amaçlı paylaşımlarda bulunan Twitter hesabı Boğaziçi Hukuk’un İstanbul Valiliği’nin açıklamasına karşılık yaptığı “Valiliğin Boğaziçi öğrencileri ile ilgili açıklaması tamamen hayal ürünüdür. Öğrencilerle ilgili yapılan aramalarda hiç bir yasadışı bulgu belge ele geçirilmemiştir. Öğrenciler serbest bırakılsın” paylaşımını alıntılayıp “Devletimizin Valiliğine yalancı diyorlar… gerçi şaşırmadık, birkaç gün öncede bunların abileri Şanlı Türk Ordusuna Satılmış Asil Hakim ve Savcılarımıza militan demişlerdi… Z kuşağı bunları görsün iyi anlasın iyi tahlil etsin” dedi.
Şahin, bir sonraki paylaşımında ise “Domuz eti sevdalısı Türkiye düşmanları unutmasınlar ki; bizler daha ölmedik, Elhamdulillah her daim Abdestliyiz biran evvel Şehadete kavuşmak için Yüce Allah’a (CC) dua etmekteyiz” dedi.
İşte Şahin’in paylaşımları: