GÜNDEM

Çorum’da bir saat içinde iki kişi yaşamına son verdi

Çorum’da bir saatte iki kişi boyunlarına geçirdikleri kabloyla yaşamlarına son verdi.

Çorum Haber’in aktardığına göre, ilk intihar olayı saat 16.30 sıralarında Bahçelievler Mahallesi Karşıyaka 18. Sokak’ta meydana geldi. Gökhan T’den haber alamayan yakınları polise başvuruda bulundu. Bunun üzerine belirtilen adrese polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yardımı ile balkonundan içeriye giren polis ve sağlık ekipleri Gökhan T’yi asılı halde buldu. Şahsın intihar etmeden hemen önce üç yaşındaki kızına “Seni seviyorum kızım. Özür dilerim” şeklinde not bıraktığı ortaya çıktı.

Bahçelievler Mahallesi Karşıyaka 1. Cadde’de saat 17.30 sıralarında ise 33 yaşındaki Oktay A, evinde asılı halde bulundu.

Polis intihar eden Oktay A’nın eşiyle yaptığı görüşmede maddi sıkıntılarının olduğunu, evde yiyecek yemeklerinin olmadığı için babasının evine gittiğini, bugün de çocuğunun eşyalarını almak için babası ile tekrar evine geldiklerini, eşinin kapıyı açmaması üzerine anahtarla içeri girdiklerini ve eşini asılı halde bulduklarını söylediği öğrenildi.

İki kişinin cansız bedenleri otopsi için Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

dokuz8HABER’i takip edin

Video