Ekrem İmamoğlu’ndan, Binali Yıldırım’a geçmiş olsun telefonu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs testi pozitif çıkan Binali Yıldırım’ ve eşi Semiha Yıldırım’ı arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sultangazi ilçesinde bulunan Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu. İmamoğlu, devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. İmamoğlu, piknik yapan bir grup yurttaşın yanına giderek kısa süre sohbet etti. Gezi sırasında açıklamalarda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüs testi pozitif çıkan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım ile olan telefon görüşmesini anlattı.

“HABERİ ALIR ALMAZ KENDİLERİNİ ARADIM”

İmamoğlu, Yıldırım ile yaptığı görüşmeye ilişkin şöyle konuştu:

“Dün haberi alır almaz kendilerini aradım. Hem ben hem de eşim, kendilerine ve hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Allah şifa versin dedik. O da ‘Bir an önce hepimiz bu süreçten kurtuluruz’ diye temennilerde bulundu. Hem ülkemize hem dünyaya ve insanlığa sağlık diledik beraberce. Allah şifa versin. Sesi çok iyi geliyordu. Yanılmıyorsam bugün İstanbul’a geleceğini söylemişti. Evinde ve İstanbul’da tedavisine devam edeceğini belirtmişti. Allah şifa versin. İnşallah kendisine ve ailesine şifa diliyorum. Bütün hastalarımıza şifa diliyorum. Korunmak önemli.”