Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu (MİSK) Genel Başkanı Mustafa Bilgehan Akıncı, Alaattin Çakıcı’ya gösterdiği tepki nedeniyle, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef aldı.

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdit ve hakaretlerine yaptıkları açıklamalar işe tepki gösteren CHP’li siyasetçilere yönelik tehditler de devam ediyor.
Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu (MİSK) Genel Başkanı Mustafa Bilgehan Akıncı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu tehdit etti.
Kaftancıoğlu’nu “Cumhuriyet Halk Partisi’nin mafya bozuntularıyla işi olmaz. Mafya düzenini halkın başına bela eden siyasi anlayışla hesaplaşması olur ve o hesabı günü geldiğinde sandıkta görecektir” açıklaması nedeniyle hedef alan Akıncı, sosyal medya hesabından “Canan, sende kaşıntı var, akıllı ol” ifadelerinin yer aldığı bir paylaşım yaptı.

KAFTANCIOĞLU’NDAN YANIT

Canan Kaftancıoğlu ise Akıncı’nın tehdidine şu yanıt verdi:
“Olur ya, ‘Belki de dermatoloji (cildiye) doktorudur’ diyerek araştırmak istedim.. Kim olduğunu gördüm, ama ilgilendiğim kısmı cildiye doktoru olmadığı.. Ne demek istemiş acaba?”