Bolu İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ersever, Bolu Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Bolu İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ersever, Bolu Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek, ocak başkanına hediye verdi. Ersever, ziyaretinin tepki almasının ardından yaptığı açıklamada “tamamen insani gerekçeyle icabet edilen bir ziyaret olduğunu kamuoyumuzun bilgilerine sunarım” ifadelerini kullandı.

HEDİYE DE VERİLDİ

Oda TV’de yer alan habere göre, Ocak Başkanı İsmail Akgül ve ocak yöneticileriyle bir araya gelen Ersever’in ziyaretinin daha önce kendisine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduğu öğrenilen Akgül’e karşılık “iade-i ziyaret” amaçlı olduğu belirtildi.
Ziyarete ilişkin fotoğraflarda, Alay Komutanı Ersever’in Bolu Ülkü Ocakları Başkanı’na üzerinde “Bolu İl Jandarma Komutanlığı” yazılı bir torba içinde bir hediye de verdiği görülüyor.
 

“TAMAMEN İNSANİ GEREKÇEYLE İCAP EDİLEN BİR ZİYARET”

Ersever, konuya ilişkin yazılı açıklama yaparak, şu ifadeleri kullandı:
“Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda yapmış olduğum şehit yakınları ve gazilerimizin ziyaretlerinden biri olan Kıbrıs gazimizin iş yeri çıkışında hemen aynı bina içinde bulunan ve daha önce şehitlik ziyareti ve milli bayramlarda çok defa karşılaştığım vatandaşlarımızın ısrarlı daveti karşısında anlık olarak gelişen bu dernek ziyaretinin tamamen insani gerekçeyle icabet edilen bir ziyaret olduğunu kamuoyumuzun bilgilerine sunarım.”