CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, 20 milletvekilinden oluşan bir heyet ile Çarşamba günü Urfa’yı ziyaret edeceklerini duyurdu.

CHP Irfa İl Örgütü, kentin sorunlarına ilişkin bir rapor hazırlayarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sunacak. CHP Urfa Milletvekili Aziz Aydınlık’ın da aralarında olduğu 20 milletvekili Urfa’yı ziyaret edecek.

20 MİLLETVEKİLİ YER ALACAK

Ziyaret heyetinde CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Bursa Milletvekili ve PM Üyesi Orhan Sarıbal, Ankara Milletvekili ve PM Üyesi Murat Emir, İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Ankara Milletvekilleri Gamze Taşçıer ve Servet Ünsal gibi isimler yer alacak.

“ŞANLIURFA’YA ÇIKARTMA YAPIYORUZ”

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşım yapan Aydınlık, “20 milletvekilimizle Şanlıurfa’ya çıkartma yapıyoruz! Şanlıurfa’mızın sorunlarını geniş kapsamlı ele almak ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na raporlamak üzere doktor, eczacı, hukukçu, eğitimci, çiftçi, iş insanı milletvekillerimizle 17 Mart Çarşamba günü Şanlıurfa’da olacağız!” diye yazdı.