Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, İstanbul Valiliği’nin koronavirüs yasaklarını 4 saat ertelediği parti etkinliğinde, “Ülkenin kaderi Ak Part’inin kaderiyle bütünleşti” ifadelerini kullandı.

Partisinin AKP İstanbul 100 Bin Yeni Üye Programı’nda konuşan Erdoğan, “Ülkenin kaderi Ak Part’inin kaderiyle bütünleşti” dedi.

VALİLİK ETKİNLİK İÇİN TEDBİRLERİ ERTELEDİ

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, partisinin AKP İstanbul 100 Bin Yeni Üye Programı’nda konuştu. İstanbul Valiliği’nin koronavirüs önlemlerini 4 saat erteleyerek yapılmasını mümkün kıldığı etkinlikte konuşan Erdoğan, “Salgın şartları sebebiyle sınırlı bir toplantı yapmak zorunda kaldık. Salgının engellemesi yürüyüşümüzü durduramaz. Salgınla mücadele kuralları üye çalışmalarında bizi yeni yöntemlere yöneltti” dedi.

“AK PARTİNİN KADERİYLE ÜLKENİN KADERİ BÜTÜNLEŞTİ”

‘Üye sayımız artıyor, ailemiz büyüyor’ sloganıyla yürüttüğümüz bu çalışmanın bereketli bir şekilde neticelendiğini görüyoruz” diyen Erdoğan, “Bu hareket ne kadar büyürse Türkiye demokrasisi de o derecede güçlenecektir. Sakarya Zaferi, bugün hala varlığımızı hazmedemeyip boş hevesler peşinde koşanların akıbetlerinin yine hüsran olacağının nişanesidir. Bugün geldiğimiz noktada AK Parti’nin kaderiyle ülkemizin kaderi bütünleşmiştir” ifadelerini kullandı.