Sedat Peker, dünyanın en popüler film ve dizi veri tabanını bünyesinde barındıran Internet Movie Database’e (IMDb) girdi.

YouTube altıncı videosunun ardından organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in hesabına ‘onay işareti’ verirken, Peker’in videoları Internet Movie Database’e (IMDb) girdi. Independent Türkçe’nin aktardığı habere göre, ‘Sedat Peker vs AKP’ başlığı kullanılan sayfada Peker’in bugüne kadar yayımladığı videolar hakkında kısa bilgiler veriliyor. Sayfada Peker’in bahsettiği isimlerin hangi videolarda yer aldığı da görülüyor.

PEKER’İN TARZI “BİYOGRAFİ” VE “SUÇ” ŞEKLİNDE NİTELENDİRİLDİ

Peker’in videoları için kullanılan tanıtım metninde de ‘Türkiye’de hükümetle derin bağları olan mafya liderinin dışlandığı’, ‘Peker’in mafya ve hükümet arasındaki karanlık bağlantıları çıkararak kendisine yapılan yanlışlar dolayısıyla intikam almak istediği’ yazıyor. Sayfada Peker’in videolarının ‘tarzının’ da biyografi, suç, reality show şeklinde olduğu ifade ediliyor.

YEDİNCİ VİDEOSUNU PAYLAŞMIŞTI

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine yönelik operasyonun ardından çektiği videoların 7.’sini yayınladı. Sedat Peker, Süleyman Soylu, Erkan Yıldırım ve Mehmet Ağar’la ilgili iddialarda bulundu. Peker, 7’nci videosunda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenerek “Uyuşturucu satıcısıyla resmimi koymuşsun, diyorsun ki ‘Bunlar yeni bir uyuşturucu yolu.’ Ben sana sizin kurduğunuz o uyuşturucu yolunu anlatacağım. Daha çok konuşacağız. Artık parça parça değil, avuç içi kadar koparma dönemi geldi” ifadelerini kullandı.