Cem Yılmaz, yeni projesi ‘Erşan Kuneri’ için çalışmalara başladığını belirterek, “Dijital bir platforma yapacağım” açıklamasında bulundu.

Komedyen Cem Yılmaz, ‘Erşan Kuneri’ karakterinin bir dizi projesiyle geri döneceğini açıkladı. Yılmaz, “6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Komik ve hızlı bir dizi olacak” ifadelerini kullandı.

“KUNERİ’NİN HAYATINDAN 8 BÖLÜMLÜK BİR KESİT”

Haber Global’de ‘Az Önce Konuştum’ programında konuk olan Cem Yılmaz, çekeceği ilk dizi için açıklamalar yaptı. Yılmaz, hızlı bir dizi projesini yapmak istediğini söyleyerek, “Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit olacak. 8 bölümlük bir dizi çekeceğiz” açıklamasında bulundu.

“DİJİTAL BİR PLATFORMDA YAYINLANACAK”

‘Erşan Kuneri’ dizisinin yerli bir dijital platformda yayınlanacağını da aktaran Yılmaz, şöyle devam etti:
“1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. 8 bölümlük komik ve hızlı bir dizi olacak.”
Cem Yılmaz, 2004 yılındaki G.O.R.A. filminin ardından 14 yıl sonra çektiği Arifv216 filminde de Erşan Kuneri karakterine yer vermişti.