HBO’nun Euphoria dizisindeki rolüyle bilinen oyuncu Lukas Gage, bir rol Zoom üzerinden görüşme yaparken yönetmen, mikrofonunu sessize almayı unutarak Gage’in dairesinin küçüklüğü hakkında konuştu.

The Guardian’da yer alan habere göre, oyuncu Lukas Gage bir rol için yapımcı ve yönetmenlerle yaptığı görüşmeyi Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirdi. Görüşme sırasında ismi bilinmeyen yönetmen, mikrofonunu kapatmayı unutarak yanındaki kişiye Gage’in dairesi hakkında konuştu.

OYUNCU YÖNETMENE CEVAP VERDİ

Görüşme sırasında yönetmenin yanındaki kişiye “Bu zavallı insanlar bu küçük dairelerde oturuyorlar. Onunkine bakıyorum da arkadakilere, televizyonu var… Bilirsin işte” dediği duyuldu. Gage, yönetemene durumu fark ettirmek için “Evet b*ktan bir daire olduğunu biliyorum. Bana bu işi verin de daha iyisini alayım” dedi.
Yönetmenin özür dilemesi üzerine Gage sözlerine şöyle devam etti “Dörte dört bir kutuda yaşıyorum, sıkıntı değil. Bana bu işi verin sıkıntımız kalmaz” dedi.

YÖNETMEN ÖZÜR DİLEDİ

Yönetmen görüşme sırasında çok utandığını söyledi.
Lukas Gage, Zoom görüşmesinin kaydını Twitter hesabından paylaşarak şöyle yazdı: “Eğer b*ktan konuşan bir yönetmenseniz kendinizi sessize aldığınıza emin olun.” Pek çok oyuncu, Gage’e destek oldu.