FOX TV Ana Haber Bülteni sunuculuğundan istifa eden Fatih Portakal, son kez FOX TV ekranlarına çıktı ve koltuğu Selçuk Tepeli’ye devretti.

FOX TV Ana Haber’deki bayrak değişimi yapıldı ve görevden ayrılma kararı alan Fatih Portakal, koltuğu Selçuk Tepeli’ye devretti.
FOX TV’de Selçuk Tepeli’nin ilk gününde Fatih Portakal devir teslim yaptı. FOX TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’ün de katıldığı yayında Portakal başarı dilekleriyle koltuğu Tepeli’ye devretti.

FATİH PORTAKAL’DAN MESAJ

Fatih Portakal, “Ve gün birinde @foxhaber’e konuk olarak gelmek de varmış. @selcukktepeliofficial ile haberde birlikte olacagız. Başarılar diliyorum” mesajını paylaştı.

“PORTAKAL’IN YERİNİ DOLDURMAMA İMKAN YOK”

Göreve başlayan Selçuk Tepeli ise FOX TV’deki ilk yayınında şu ifadeleri kullandı:
“Alışkanlıkların değişmesi kolay değil, benim için de öyle ama onlar değişmedikçe yeni maceraya başlamak mümkün olmuyor. Maceranın büyüğüne Fatih Portakal başlıyor, çünkü o güzel bir şey yaptı, iyi bir şey yaptı, bunu tamamladı. Benim Fatih Portakal’ın yerini doldurmama imkan yok. Peki ‘Neden ben?’ Çünkü yakınlarda oturuyorum. Bu sebepten ötürü akıllara ben gelmiş olabilirim.”