Fenerbahçe’den sonra Galatasaray’da da 2 futbolcuda koronavirüs çıktı

Fenerbahçe takımın resmi sitesinden yapılan açıklamada, 1 futbolcu ve 1 çalışanda Covid-19 tespit edildiği duyuruldu. Galatasaray’da da 2 futbolcuda koronavirüs çıktı.

Fenerbahçe’de biri futbolcu olmak üzere iki ismin koronavirüs testi pozitif çıktı. Kulüpten yapılan açıklamada; bir futbolcu ile bir teknik ekip çalışanında koronavirüs testinin pozitif çıktığı ifade edildi.

KORONAVİRÜSE YAKALANANLAR İZOLASYONA ALINDI

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Kulübümüz tarafından Samandıra Can Bartu Tesislerimizde 13 Ağustos günü tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlarımıza Covid-19 tanı testi yapılmıştır.

Profesyonel futbol takımımız oyuncularından birinin ve teknik ekipten bir çalışanımızın sonuçlarının pozitif olduğu test sonuçları ile tespit edilmiştir.

Testte pozitif çıkan oyuncumuz ve teknik ekip çalışanımız ev izolasyonuna alınmış ve tedavilerine başlanmıştır.

Konu hakkında gelişme oldukça tekrar kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır.

GALATASARAY’DA 2 FUTBOLCU KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Süper Lig hazırlıklarına devam eden Galatasaray’da iki futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı.

Resmi açıklama şu şekilde:

“Kulübümüz tarafından, 2020-2021 sezonu öncesi Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimiz Medical Park’ın ve Liv Hospital’ın katkılarıyla tatil dönüşü yapılan Covid-19 PCR testleri sonrası, iki oyuncumuzun sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir. Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır. Konu ile ilgili yeni bir gelişme oldukça kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir.”

TRABZONSPOR’DA DA BİR FUTBOLCUDA KORONAVİRÜS ÇIKTI

Trabzonspor, bir futbolcusunun koronavirüs (Covid-19) test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.