Bursa’da 4 katlı bir evden ağır kokular gelmesi üzerine vatandaşlar zabıta ekiplerine ihbarda bulundu. Apartmana giren zabıta ve belediye işçileri evden 3 seferde 10 kamyon eşya çıkarttı.

Bursa’da 4 katlı bir evden ağır kokular gelmesi üzerine vatandaşlar zabıta ekiplerine ihbarda bulundu. Apartmana giren zabıta ve belediye işçileri evden 3 seferde 10 kamyon eşya çıkarttı.  Osmangazi’ye bağlı Kavaklı Mahallesi Kaleboyu Caddesi’nde bulunan 4 katlı bir evden ağır kokular geldiğini duyan vatandaşlar önce muhtara, sonra Osmangazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine ihbarda bulundu.

EKİP EŞYALARDAN DOLAYI EVE GİRMEKTE ZORLANDI

İhbar üzerine eve gelen ekipler, 62 yaşında emekli İlhan U.’nun evinde incelemelerde bulundu. Ekipler eşyalardan dolayı içeri girmekte zorlanırken, İlhan U.’nun ablası Ayşe U.’nun yardımı ile eve girmeyi başardı.

BİRBİRİNDEN FARKLI BİRÇOK EŞYA BULUNDU

Ayşe U.’nun kontrolünde yapılan çalışmalarda, garajda yıllanan bir otomobil, 2 motosiklet, 10 bin 600 lira nakit para, 2 adet gram altın, çok sayıda kullanılmayan sıfır ayakkabı, televizyon, radyo, mutfak eşyaları, oyuncaklar, kitaplar, yeni ve eski cep telefonları, elektronik eşyalar ve değerli eşyalar bulundu.