Kozan ilçesinde biri araç içerisinde, diğeri de araca 100 metre uzaklıkta iki kadının cansız bedeni bulundu.

Adana’nın Kozan ilçesinde biri otomobil içerisinde, diğeri boş arazide iki kadın ateşli silahla vurulmuş halde ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre, Eskikabasakal Mahallesi Müftü Mustafa Sokak kanal mevkisinde park halindeki otomobilin durumundan şüphelenen yurttaşlar jandarmaya bilgi verdi. Haber verilmesi üzerine olay yerine jandarma, ve sağlık ekipleri sevk edildi.

AA’nın aktardığına göre, ekipler yaptıkları incelemede, mermi izleri bulunan otomobilin içerisindeki başında ve vücudunda ateşli silah yarası olan kadının yaşamını yitirdiği belirledi.

Bölgede inceleme yapan ekipler, otomobilin yaklaşık 100 metre gerisinde boş arazide başında ve vücudunda ateşli silah yarası olan başka bir kadına ait cansız beden buldu.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yapılan incelemenin ardından cenazeler, önce Kozan Devlet Hastanesi’ne, ardından kesin ölüm sebeplerinin belirlenmesi için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Yapılan araştırma sonucu otomobil içerisindeki cansız bedenin 27 yaşındaki Tuğçe Duman’a, boş arazideki cansız bedenin de Suriye uyruklu 24 yaşındaki Melek Elşemo’ya ait olduğu tespit edildi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü aktarıldı.