Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde evinden 3 gün önce çıktıktan sonra haber alınamayan ve cansız bedeni bulunan kadının öldürüldüğü belirlendi.

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde evinden 3 gün önce çıktıktan sonra haber alınamayan ve cansız bedeni sazlıklar arasında bulunan61 yaşındaki Fatma G.’nin boğazı kesilerek öldürüldüğü belirlendi. Cinayetle ilgili kadının oğlunun da aralarında bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı.

OĞLU GÖZALTINA ALINDI

Uzunköprü’nün Kavakayazma köyünde meydana gelen olayda, köyde oğlu ile birlikte yaşayan Fatma G., 3 gün önce evinden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Köylüler ve oğlunun da katıldığı arama çalışmalarında sonuç alınamayınca devreye jandarma ve AFAD ekipleri girdi. Yapılan aramalarda Fatma G.’nin dün köye yaklaşık 2 kilometre mesafedeki sazlıklar arasında cesedi bulundu. Jandarmanın yaptığı incelemede Fatma G.’nin boğazı kesilerek öldürüldüğü belirlendi. Araştırmayı derinleştiren jandarma ekipleri, cinayetle ilgili öldürülen kadının oğlu Aykut G., Ercüment A ve Jülide A.’yı gözaltına aldı. Şüpheliler jandarmadaki soruşturmalarının ardından adliyeye sevk edildi.