Antalya’da infaz düzenlemesiyle serbest bırakılan B. Doğan isimli erkek, boşanma aşamasında olduğu Rabia Doğan’ı katletti.

Antalya’nın Alanya ilçesinde 34 yaşındaki Rabia Doğan, boşanma aşamasında olduğu ve kısa bir süre önce bulunduğu cezaevinden infaz düzenlemesiyle bırakılan 52 yaşındaki B. Doğan tarafından katledildi.
Rabia Doğan ve H.B., motosikletle seyir halindeyken kendilerini takip eden B. Doğan’ın ateşli silahlı saldırısına uğradı. Saldırı sonrası devrilen motosikletteki Rabia Doğan ve H.B. yaralanırken, B.Doğan ise kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılardan Rabia Doğan, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, H.B. ise ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Polis, olayından ardından kaçan faili saldırıda kullandığı silahla yakaladı. Vücudunun çeşitli yerlerine yaralanan Rabia Doğan, hastanede yaşamını yitirirken, H.B.’nin ise tedavisinin devam ettiği öğrenildi.