Oyuncu İrem Sak, kendisini bir süredir taciz eden Kadir Özcoşkun adlı erkek hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Kadir Özcoşkun isimli erkek hakkında, oyuncu İrem Sak’ın talebiyle uzaklaştırma kararı alındı. Sak, Özcoşkun’un bir süredir ısrarla kendisini taciz ettiğini söyledi.

“EVİME ÇİÇEK GÖNDERDİ”

Hürriyet’in haberine göre, oyuncu İrem Sak, yaklaşık bir yıldır bugüne kadar hiç tanımadığı Özcoşkun’un Instagram hesabına mesajlar gönderdiğini söyledi. Sak, “Bana ‘Özür dilerim, seni seviyorum, seni sevmemeliydim’ şeklinde mesajlar gönderdi. Yine geçen ay cep telefonuma ‘Günaydın’ diye mesaj attı. Ben de tanımadığım için numarayı engelledim. En son geçen ay akşam saatlerinde evime çiçek gönderdi. Beni ısrarlı bir şekilde rahatsız eden, cep telefonumu ve ev adresimi benden habersiz şekilde bularak huzursuz etmekte olan Kadir Özcoşkun isimli şahıstan davacı ve şikayetçiyim” ifadelerini kullandı.

2 AY UZAKLAŞTIRMA

Talebi haklı bulan mahkeme, Özcoşkun’un 2 ay süreyle Sak’a yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Mahkeme Özcoşkun’un tedbir kararına uymadığı takdirde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulmasına da karar verdi.