Niğde’de Burak K. isimli erkek, boşandığı Süheyla Yılmaz’ı öldürdü. Fail, Yılmaz’ın anne ve babasını da yaraladı.

Niğde’de, Burak K. isimli erkek, boşandığı Süheyla Yılmaz’ı öldürdü. Fail, Süheyla Yılmaz’ın annesi Meral Yılmaz ve babası Ahmet Yılmaz’ı ise ağır yaraladı. Burak K., evde bulunan 5 yaşındaki kızını da yanına alarak kaçtı.
DHA’nın aktardığı habere göre, olay, gece saatlerinde Şahsüleyman Mahallesi Cabbar Sokak’taki bir apartman dairesinde meydana geldi. Burak K., ailesiyle birlikte yaşayan boşandığı Süheyla Yılmaz’ın yanına geldi. Bilinmeyen nedenle çıkan tartışmada Burak K., Süheyla Yılmaz, annesi Meral Yılmaz ve babası Ahmet Yılmaz’a bıçakla saldırarak, yaraladı.
Olayın ardından fail, evdeki 5 yaşındaki kızını da yanına alarak kaçtı. Bağrışmaları duyan komşularının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrolde Süheyla Yılmaz’ın yaşamını yitirdiği belirlendi.
Yaralı Meral Yılmaz ve Ahmet Yılmaz çifti ise yapılan ilk müdahalenin ardından Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Fail Burak K.’yı yakalamak için harekete geçen polis, geniş çaplı soruşturma başlattı.